Jsi učitel/ka a máš pocit, že je toho moc? Nejsi si jistý/á, jestli to děláš správně, a i když partner/ka doma trpělivě poslouchá, není to ono? Hledáš podporu, nové přátele, s nimiž bys mohl/a svůj učitelský denní chléb sdílet? Chceš se rozvíjet, ale tápeš, jak a kde? 

Právě pro tebe jsou připraveny tři naše klíčové komunitní programy pro začínající učitele. Stačí si vybrat – a klidně několik dohromady. 🙂


Série workshopů
Unikátní uzavřená série čtyř workshopů probíhá dvakrát ročně. Vycházíme ze skutečných učitelských potřeb – setkání jsou plná praktických znalostí i seberozvojových tipů. Je to prostor pro vzdělání i výměnu zkušeností. Zn.: Komplexně.

Chci vědět víc.


Celoroční komunitní program

Patnáct lidí, jeden intenzivní víkend – a to hned čtyřikrát za rok. Důvěra, sdílení, osobní růst. Na víkendových soustředěních se ti budou věnovat profesionální lektoři a zkušený průvodce. Bezpečnější prostor pro osobní rozvoj pedagogického ducha není. Podpora od podzimu do léta.

Chci vědět víc.


Supervize

Máš nečekaný nebo dlouhodobý problém a ve škole s kolegy ho řešit nechceš nebo nemůžeš? Jednou za dva měsíce pořádáme řízenou reflexi a společné hledání nového pohledu na věc. Přijď jednou nebo opakovaně – všechno se počítá.

Chci vědět víc.