Komunita začínajících učitelů

Začínající učitelé postrádají bezpečný prostor, kde by si mohli nejen osvojit praktické nástroje pro práci se školní třídou, ale také sdílet své úspěchy, neúspěchy i problémy s kolegy a odborníky.

My vytváříme platformu, která právě tento prostor nabídne.

V příštím školním roce spustíme projekt Komunity začínajících učitelů. Skupina patnácti začínajících učitelů bude mít možnost zúčastnit se série odborných workshopů (komunikační dovednosti, práce s emocemi, aktivity ve výuce a další praktické, teoretické i seberozvojové znalosti), připravíme pro ni víkendové setkání v Praze i mimo ni – to aby se mohli lépe poznat, vyměňovat si zkušenosti a řešit svoje problémy. Součástí projektu je i odborná zpětná vazba, supervize a coaching.

Tápete ve svých pedagogických začátcích? Potřebujete poradit, jak komunikovat s rodiči a kolegy? Nepřipadáte si dostatečně připraveni na řešení krizových situací ve třídě? Nebo chcete prostě někde sdílet svoje zkušenosti, zlepšovat svoje dovednosti nebo získat větší praxi?

Dejte nám svůj e-mail. V průběhu léta vám napíšeme, až se bude blížit spuštění. Zatím je to nezávazně 🙂

(Projekt je určený pro začínající pedagogy, studenty pedagogiky ve vyšších ročnících, ale v případě zájmu i pro zkušenější učitele a učitelky)

Zapsáním své adresy vyjadřujete souhlas s tím, abychom si vaše e-mailové adresy uložili do databáze a mohli vám na ně poslat další informace ohledně spuštění učitelské komunity a série workshopů v příštím školním roce. Nic jiného vám posílat nebudeme a vaše kontaktní údaje nepředáme třetím stranám. A vždycky se můžete odhlásit.

Naše Oznámení o zpracovávání osobních údajů najdete tady.