Proč jsme přesunuli naše programy na platformu Začni učit!

Proč jsme přesunuli naše programy na platformu Začni učit!

Proč jsme přesunuli naše programy na platformu Začni učit!

V létě 2021 spouštíme ve zbrusu nové podobě náš portál Začni učit!, který je pro všechny, které láká pedagogická kariéra. Při té příležitosti na něj přesouváme naše programy pro budoucí i začínající učitelky a učitele. Proč jsme k tomu přistoupili – a zaniká tím Výluka? 

Naše aktivity přesouváme pod Začni učit! proto, že chceme, aby naše podpora pro budoucí a začínající učitele byla na jednom místě. Nově tak budou na tomto portále i naše programy Zkus učit! a Zauč se! 

Věříme navíc, že bude značka Začni učit! srozumitelnější pro veřejnost. Název Výluka odkazoval k původní náplni naší organizace – šlo o možnost dát si na týden pauzu, výluku od běžného života a vyzkoušet si učení ve vyloučené lokalitě. Dnes je ale náš záběr pomoci učitelům i lidem, kteří chtějí učit, mnohem širší. 

Zaniká tedy Výluka? Ne, fungovat bude dál. Jednak bude dál sloužit pro komunikaci s našimi partnery. Zároveň pořádáme aktivity, které nemíří přímo na budoucí a začínající učitele. Workshopy na míru pro školy nebo naše podílení se na projektu Den pro školu

Neváhejte náš nový web zacniucit.cz navštívit! 

Pokud máte k fungování Výluky a Začni učit! jakékoliv dotazy, ozvěte se na ondrej.slis@gmail.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *