Přichystali jsme výluky na letní semestr, třikrát sláva!

S radostí dáváme na vědomí, že v průběhu února se budete moci přihlašovat na výluky v letním semestru. Co to všechno obnáší?

Pokud toho o Výluce moc nevíš a nejsi si ještě úplně jistý/jistá, že chceš svěřit svůj život do našich rukou, zastav se 23. ledna v 17:00 ve Standard Café na informační schůzce, kde ti odpovíme na všechny tvoje zvědavé, praktické i kritické dotazy.

Pokud tě přesvědčíme o tom, že jsme ti správní sparing partneři pro tuhle životní zkušenost, tak se nám mezi 1. a 28. únorem přihlásíš tady: https://vyluka.org/prihlaska

Co se stane, když se přihlásíš?

2. března přijdeš na schůzku upsaných duší, která bude stejně jako ta informační od 17:00 ve Standardu, aby se nám to líp pamatovalo. Tam si od vás vybereme pět set korun zálohy, o které si na konci sám/sama rozhodneš, jestli nám ji necháš, nebo si ji vezmeš zpátky. Podle toho jak se ti s námi bude líbit. Taky si vás tady rozdělíme do týmů, ve kterých budete spolupracovat, a hlavně, ve kterých pojedete na výluku.

10.–12. března pak pojedeme všichni společně na víkendovku, kde spolu strávíme čas, abychom se poznali nejen mezi sebou, a to i v rámci výlukových týmů, ale abyste taky přemýšleli nad tím, jak jste vlastně na takovou zkušenost připravení. Co od ní čekáte, čeho se bojíte, co si od ní slibujete.

V mezičase mezi víkendovkou a výlukou pak čtete odbornou literaturu, o které jsme si povídali na víkendovce, konzultujete s odborníky a navštěvujete hodiny, abyste měli i nějakou teoretickou přípravu.

Pak už se jenom domluvíme na pro vás a naše výlukové školy nejvhodnějším dubnovém týdnu, ve kterém pojedete v týmu několika lidí a s jedním z nás na výluku!

K čemu ti to celé vlastně bude?

Po absolvování výluky bys měl/a mít jasněji v tom, jestli by tě učitelství opravdu bavilo a jestli by sis chtěl/a doplnit chybějící vzdělání k tomu, abys ho mohl/a dělat. Výluka s tebou ráda zůstane v kontaktu a vynasnaží se ti pomoct s rozhodováním o tom, co s tvým pedagogickým nadšením dál.

KALENDR Finál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *